DIVENDRES 25 DE FEBRER.
Entrenament EQUIPS DE COMPETICIÓ.
Especialitat: Eslalom i Gegant.
Estació: Masella.
Lloc de trobada: Pla de Masella.
Entrenador: Xavier Pregonas i Dani Vilà.
DISSABTE 26 i DIUMENGE 27 DE FEBRER.
1ER PREMI GRAN PALLARS (LLIGA CATALANA).
INFANTILS I.
Dissabte 26 Especialitat: Gegant.
Diumenge 27 Especialitat: Eslalom.
Estació: ESPOT.
Lloc de trobada:Hotel Roya.
Entrenadors: Marcos Helling i Alex Bomvehi.
Corredors: Meritxell Duran i Miquel Rabat.
La prova de diumenge va ser suspesa per l'organització a per causes meteorològiques.
DIUMENGE 27 DE FEBRER.
10è TROFEU MARMOTA.
ALEVINS.
Diumenge 27. Gegant.
Estació: VALLTER 2000.
Lloc de trobada: A la base de l'estació.
Entrenadors: Oriol Garros.
Corredors: Nicolas Nesweda.
Aquesta prova va ser suspesa per l'organització per causes meteorològiques
miércoles, 23 de febrero de 2011
ACTIVITATS 26 i 27 FEBRER 2011
DISSABTE 26 DE FEBRER DE 2011.
SECCIÓ MASELLA.
Estació MASELLA.
Competició i tecnificació al Pla de masella ( costat del telecadire 4 places JET MASELLA ).
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
SECCIÓ NEIGES CATALANES.
Estació PORTE-PUYMORENS.
Grups: Tecnificació, freestyle i surf de neu.
Lloc de trobada: Pàrking La Vinyole.
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
DIUMENGE 27 DE FEBRER.
SECCIÓ MASELLA.
Estació MASELLA.
Competició i tecnificació al Pla de masella ( costat del telecadire 4 places JET MASELLA ).
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
SECCIÓ NEIGES CATALANES.
Estació FORMIGUERES.
Grups: Tecnificació, freestyle i surf de neu.
Lloc de trobada: Base de l'estació.
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
JARDI DE NEU.
Estació FORMIGUERES.
Lloc de trobada: Base de l'estació.
Horari: de 10:00 a 13:00 hores.
SECCIÓ MASELLA.
Estació MASELLA.
Competició i tecnificació al Pla de masella ( costat del telecadire 4 places JET MASELLA ).
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
SECCIÓ NEIGES CATALANES.
Estació PORTE-PUYMORENS.
Grups: Tecnificació, freestyle i surf de neu.
Lloc de trobada: Pàrking La Vinyole.
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
DIUMENGE 27 DE FEBRER.
SECCIÓ MASELLA.
Estació MASELLA.
Competició i tecnificació al Pla de masella ( costat del telecadire 4 places JET MASELLA ).
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
SECCIÓ NEIGES CATALANES.
Estació FORMIGUERES.
Grups: Tecnificació, freestyle i surf de neu.
Lloc de trobada: Base de l'estació.
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
JARDI DE NEU.
Estació FORMIGUERES.
Lloc de trobada: Base de l'estació.
Horari: de 10:00 a 13:00 hores.
jueves, 17 de febrero de 2011
ACTIVITATS 19 i 20 FEBRER 2011.
DISSABTE 19 DE FEBRER DE 2011.
SECCIÓ MASELLA.
Estació MASELLA.
Competició i tecnificació al Pla de masella ( costat del telecadire 4 places JET MASELLA ).
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
SECCIÓ NEIGES CATALANES.
Estació PORTE-PUYMORENS.
Grups: Tecnificació, freestyle i surf de neu.
Lloc de trobada: Pàrking La Vinyole.
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
GRUP RAQUETES DE NEU.
Ruta "Sant Bernabeu, Vallcebollera".
Recordeu que es menjarà durant la ruta, no oblideu portar menjar.
Trobada a les 08:30 hores al forn de pa "Pans & Coques"
DIUMENGE 20 DE FEBRER.
SECCIÓ MASELLA.
Estació MASELLA.
Competició i tecnificació al Pla de masella ( costat del telecadire 4 places JET MASELLA ).
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
SECCIÓ NEIGES CATALANES.
Estació FONT ROMEU.
Grups: Tecnificació, freestyle i surf de neu.
Lloc de trobada: Base de l'estació.
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
JARDI DE NEU.
Estació FONT ROMEU.
Lloc de trobada: Base de l'estació.
Horari: de 10:00 a 13:00 hores.
SECCIÓ MASELLA.
Estació MASELLA.
Competició i tecnificació al Pla de masella ( costat del telecadire 4 places JET MASELLA ).
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
SECCIÓ NEIGES CATALANES.
Estació PORTE-PUYMORENS.
Grups: Tecnificació, freestyle i surf de neu.
Lloc de trobada: Pàrking La Vinyole.
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
GRUP RAQUETES DE NEU.
Ruta "Sant Bernabeu, Vallcebollera".
Recordeu que es menjarà durant la ruta, no oblideu portar menjar.
Trobada a les 08:30 hores al forn de pa "Pans & Coques"
DIUMENGE 20 DE FEBRER.
SECCIÓ MASELLA.
Estació MASELLA.
Competició i tecnificació al Pla de masella ( costat del telecadire 4 places JET MASELLA ).
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
SECCIÓ NEIGES CATALANES.
Estació FONT ROMEU.
Grups: Tecnificació, freestyle i surf de neu.
Lloc de trobada: Base de l'estació.
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
JARDI DE NEU.
Estació FONT ROMEU.
Lloc de trobada: Base de l'estació.
Horari: de 10:00 a 13:00 hores.
COMPETICIÓ 18, 19 i 20 FEBRER 2011.
DIVENDRES 18 DE FEBRER.
Entrenament EQUIPS DE COMPETICIÓ.
Especialitat: Eslalom i Gegant.
Estació: Masella.
Lloc de trobada: Pla de Masella.
Entrenador: Xavier Pregonas i Dani Vilà.
DIVENDRES 18, DISSABTE 19 i DIUMENGE 20 DE FEBRER.
2ª FASE COPA DE ESPAÑA. 13 MEMORIAL MONTSE COROMINAS (LLIGA CATALANA).
INFANTILS II.
Divendres 18 Especialitat: Súper Gegant.
Dissabte 19 Especialitat: Eslalom.
Diumenge 20 Especialitat: Gegant.
Estació: BAQUEIRA BERET.
Lloc de trobada:Hotel Peña.
Entrenadors: Marcos Helling i Oriol Garrós.
Corredors: Marta Jimenez, Maria Nesweda i Iván Garrós.
DISSABTE 19 i DIUMENGE 20 DE FEBRER.
30è DERBY INTERNACIONAL DE CIUTADANS-FIS.
JUVENILS.
Dissabte 19. Gegant.
Diumenge 20. Eslàlom.
Estació: LA MOLINA.
Lloc de trobada: 08:30 hores a Roc Blanc.
Entrenadors: Xavi Pregonas i Carles Saura.
Corredors: Mireia Duran, Eduard Rabat, Andres Marroig i Ignacio Nesweda.
DISSABTE 19 DE FEBRER.
SURF DE NEU-FREERIDE VALL DE BOI.
INFANTILS.
Dissabte 19. Freeride.
Estació: Boí Taüll.
Lloc de trobada: a la base de l'estació.
Entrenador: Marcos Lorenzo.
Corredores: Fiona Torelló i Olga Garrós.
Entrenament EQUIPS DE COMPETICIÓ.
Especialitat: Eslalom i Gegant.
Estació: Masella.
Lloc de trobada: Pla de Masella.
Entrenador: Xavier Pregonas i Dani Vilà.
DIVENDRES 18, DISSABTE 19 i DIUMENGE 20 DE FEBRER.
2ª FASE COPA DE ESPAÑA. 13 MEMORIAL MONTSE COROMINAS (LLIGA CATALANA).
INFANTILS II.
Divendres 18 Especialitat: Súper Gegant.
Dissabte 19 Especialitat: Eslalom.
Diumenge 20 Especialitat: Gegant.
Estació: BAQUEIRA BERET.
Lloc de trobada:Hotel Peña.
Entrenadors: Marcos Helling i Oriol Garrós.
Corredors: Marta Jimenez, Maria Nesweda i Iván Garrós.
DISSABTE 19 i DIUMENGE 20 DE FEBRER.
30è DERBY INTERNACIONAL DE CIUTADANS-FIS.
JUVENILS.
Dissabte 19. Gegant.
Diumenge 20. Eslàlom.
Estació: LA MOLINA.
Lloc de trobada: 08:30 hores a Roc Blanc.
Entrenadors: Xavi Pregonas i Carles Saura.
Corredors: Mireia Duran, Eduard Rabat, Andres Marroig i Ignacio Nesweda.
DISSABTE 19 DE FEBRER.
SURF DE NEU-FREERIDE VALL DE BOI.
INFANTILS.
Dissabte 19. Freeride.
Estació: Boí Taüll.
Lloc de trobada: a la base de l'estació.
Entrenador: Marcos Lorenzo.
Corredores: Fiona Torelló i Olga Garrós.
jueves, 10 de febrero de 2011
COMPETICIÓ 11, 12 i 13 FEBRER 2011.
DIVENDRES 11 DE FEBRER.
Entrenament EQUIPS DE COMPETICIÓ.
Especialitat: Eslalom i Gegant.
Estació: Masella.
Lloc de trobada: Pla de Masella.
Entrenador: Xavier Pregonas.
DIVENDRES 11, DISSABTE 12 i DIUMENGE13 DE FEBRER.
2ª FASE COPA DE ESPAÑA. III TROFEU INFANTIL LA MOLINA (LLIGA CATALANA).
INFANTILS I.
Divendres 11 Especialitat: Súper Gegant.
Dissabte 12 Especialitat: Eslalom.
Diumenge 13 Especialitat: Gegant.
Estació: LA MOLINA.
Lloc de trobada:
Entrenadors: Marcos Helling.
Corredors: Meritxell Duran i Miquel Rabat.
DISSABTE 12 DE FEBRER.
15è PICAROL DE NEU.
ALEVINS.
Dissabte 12. Gegant.
Estació: MASELLA.
Lloc de trobada: 08:30 hores entrada del TGV.
Entrenadors: Carles Saura.
Corredors: Nicolas Nesweda.
DISSABTE 12 i DIUMENGE 13 DE FEBRER.
15è TOP CAEI-FIS
JUVENILS.
Dissabte 12. Gegant.
Diumenge 13. Gegant.
Estació: BAQUEIRA BERET.
Lloc de trobada: Divendres 12 a les 21:30 hores al Hotel Peña.
Entrenadors: Xavier Pregonas.
Corredors: Mireia Duran, Ignacio Nesweda i Eduard Rabat.
Entrenament EQUIPS DE COMPETICIÓ.
Especialitat: Eslalom i Gegant.
Estació: Masella.
Lloc de trobada: Pla de Masella.
Entrenador: Xavier Pregonas.
DIVENDRES 11, DISSABTE 12 i DIUMENGE13 DE FEBRER.
2ª FASE COPA DE ESPAÑA. III TROFEU INFANTIL LA MOLINA (LLIGA CATALANA).
INFANTILS I.
Divendres 11 Especialitat: Súper Gegant.
Dissabte 12 Especialitat: Eslalom.
Diumenge 13 Especialitat: Gegant.
Estació: LA MOLINA.
Lloc de trobada:
Entrenadors: Marcos Helling.
Corredors: Meritxell Duran i Miquel Rabat.
DISSABTE 12 DE FEBRER.
15è PICAROL DE NEU.
ALEVINS.
Dissabte 12. Gegant.
Estació: MASELLA.
Lloc de trobada: 08:30 hores entrada del TGV.
Entrenadors: Carles Saura.
Corredors: Nicolas Nesweda.
DISSABTE 12 i DIUMENGE 13 DE FEBRER.
15è TOP CAEI-FIS
JUVENILS.
Dissabte 12. Gegant.
Diumenge 13. Gegant.
Estació: BAQUEIRA BERET.
Lloc de trobada: Divendres 12 a les 21:30 hores al Hotel Peña.
Entrenadors: Xavier Pregonas.
Corredors: Mireia Duran, Ignacio Nesweda i Eduard Rabat.
ACTIVITATS 12 i 13 FEBRER 2011.
DISSABTE 12 DE FEBRER DE 2011.
SECCIÓ MASELLA.
Estació MASELLA.
Competició i tecnificació al Pla de masella ( costat del telecadire 4 places JET MASELLA ).
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
SECCIÓ NEIGES CATALANES.
Estació PORTE-PUYMORENS.
Grups: Tecnificació, freestyle i surf de neu.
Lloc de trobada: Pàrking La Vinyole.
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
DIUMENGE 13 DE FEBRER.
SECCIÓ MASELLA.
Estació MASELLA.
Competició i tecnificació al Pla de masella ( costat del telecadire 4 places JET MASELLA ).
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
SECCIÓ NEIGES CATALANES.
Estació FORMIGUERES.
Grups: Tecnificació, freestyle i surf de neu.
Lloc de trobada: Base de l'estació.
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
JARDI DE NEU.
Estació FORMIGUERES.
Lloc de trobada: Base de l'estació.
Horari: de 10:00 a 13:00 hores.
SECCIÓ MASELLA.
Estació MASELLA.
Competició i tecnificació al Pla de masella ( costat del telecadire 4 places JET MASELLA ).
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
SECCIÓ NEIGES CATALANES.
Estació PORTE-PUYMORENS.
Grups: Tecnificació, freestyle i surf de neu.
Lloc de trobada: Pàrking La Vinyole.
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
DIUMENGE 13 DE FEBRER.
SECCIÓ MASELLA.
Estació MASELLA.
Competició i tecnificació al Pla de masella ( costat del telecadire 4 places JET MASELLA ).
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
SECCIÓ NEIGES CATALANES.
Estació FORMIGUERES.
Grups: Tecnificació, freestyle i surf de neu.
Lloc de trobada: Base de l'estació.
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
JARDI DE NEU.
Estació FORMIGUERES.
Lloc de trobada: Base de l'estació.
Horari: de 10:00 a 13:00 hores.
jueves, 3 de febrero de 2011
ACTIVITATS 5 i 6 FEBRER 2011.
DISSABTE 5 DE FEBRER DE 2011.
SECCIÓ MASELLA.
Estació MASELLA.
Competició i tecnificació al Pla de masella ( costat del telecadire 4 places JET MASELLA ).
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
SECCIÓ NEIGES CATALANES.
Estació PORTE-PUYMORENS.
Grups: Tecnificació, freestyle i surf de neu.
Lloc de trobada: Pàrking La Vinyole.
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
GRUP RAQUETES DE NEU.
Excursió "Coma d'Or".
Lloc de trobada: 08:30 hores al forn de pa "Pans & Coques" de Llívia.
DIUMENGE 6 DE FEBRER.
SECCIÓ MASELLA.
Estació MASELLA.
Competició i tecnificació al Pla de masella ( costat del telecadire 4 places JET MASELLA ).
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
SECCIÓ NEIGES CATALANES.
Estació SANT PERE.
Grups: Tecnificació, freestyle i surf de neu.
Lloc de trobada: Telecadira Du Mouli.
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
JARDI DE NEU.
Estació SANT PERE.
Lloc de trobada: davant del restaurant .
Horari: de 10:00 a 13:00 hores.
SECCIÓ MASELLA.
Estació MASELLA.
Competició i tecnificació al Pla de masella ( costat del telecadire 4 places JET MASELLA ).
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
SECCIÓ NEIGES CATALANES.
Estació PORTE-PUYMORENS.
Grups: Tecnificació, freestyle i surf de neu.
Lloc de trobada: Pàrking La Vinyole.
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
GRUP RAQUETES DE NEU.
Excursió "Coma d'Or".
Lloc de trobada: 08:30 hores al forn de pa "Pans & Coques" de Llívia.
DIUMENGE 6 DE FEBRER.
SECCIÓ MASELLA.
Estació MASELLA.
Competició i tecnificació al Pla de masella ( costat del telecadire 4 places JET MASELLA ).
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
SECCIÓ NEIGES CATALANES.
Estació SANT PERE.
Grups: Tecnificació, freestyle i surf de neu.
Lloc de trobada: Telecadira Du Mouli.
Horari: de 09:00 a 14:00 hores.
JARDI DE NEU.
Estació SANT PERE.
Lloc de trobada: davant del restaurant .
Horari: de 10:00 a 13:00 hores.
COMPETICIÓ 4,5 i 6 FEBRER 2011
DIVENDRES 4 DE FEBRER.
Entrenament EQUIPS DE COMPETICIÓ.
Especialitat: Slalom i Gegant.
Estació: Masella.
Lloc de trobada: Pla de Masella.
Entrenador: Xavier Pregonas i Marcos Helling.
DISSABTE 5 i DIUMENGE 6 DE FEBRER.
5è GP CANMC.
INFANTILS II.
Dissabte 5 Especialitat: Eslalom.
Diumenge 6 Especialitat: Gegant.
Estació: PAS DE LA CASA.
Lloc de trobada: 08:00 Costa Rodona.
Entrenadors: Marcos Helling i Carles Saura.
Corredors: Marta Jimenez, Maria Nesweda i Iván Garrós.
DISSABTE 5 DE FEBRER.
14è PISTA! PISTA!.
ALEVINS.
Dissabte 5. COMBI RACE.
Estació: LA MOLINA.
Lloc de trobada: 08:45 pàrking de Alabaus.
Entrenadors: Xavi Pregonas.
Corredors: Nicolas Nesweda.
CAMPIONATS DE CATALUNYA SBS.
TOTS GRUPS D'EDAT.
Dissabte 5. SLOPE STYLE.
Estació: PORT AINÉ.
Lloc de trobada: 08:45 pàrking de Alabaus.
Entrenador: Marcos Lorenzo.
Corredors: Olga Garrós i Fiona Torelló.
Entrenament EQUIPS DE COMPETICIÓ.
Especialitat: Slalom i Gegant.
Estació: Masella.
Lloc de trobada: Pla de Masella.
Entrenador: Xavier Pregonas i Marcos Helling.
DISSABTE 5 i DIUMENGE 6 DE FEBRER.
5è GP CANMC.
INFANTILS II.
Dissabte 5 Especialitat: Eslalom.
Diumenge 6 Especialitat: Gegant.
Estació: PAS DE LA CASA.
Lloc de trobada: 08:00 Costa Rodona.
Entrenadors: Marcos Helling i Carles Saura.
Corredors: Marta Jimenez, Maria Nesweda i Iván Garrós.
DISSABTE 5 DE FEBRER.
14è PISTA! PISTA!.
ALEVINS.
Dissabte 5. COMBI RACE.
Estació: LA MOLINA.
Lloc de trobada: 08:45 pàrking de Alabaus.
Entrenadors: Xavi Pregonas.
Corredors: Nicolas Nesweda.
CAMPIONATS DE CATALUNYA SBS.
TOTS GRUPS D'EDAT.
Dissabte 5. SLOPE STYLE.
Estació: PORT AINÉ.
Lloc de trobada: 08:45 pàrking de Alabaus.
Entrenador: Marcos Lorenzo.
Corredors: Olga Garrós i Fiona Torelló.
Suscribirse a:
Entradas (Atom)